Bubble Shooter

Bubble Shooter 1.4

Wciągająca gra w kulki na Android

Bubble Shooter to darmowa gra logiczna na Android, która polega na zestrzeliwaniu kolorowych kulek. Zasady gry są bardzo proste, ale aby uzyskać maksimum punktów, trzeba wykazać się sporym sprytem i zręcznością. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Gra zmusza do logicznego myślenia
  • Kilkaset darmowych plansz
  • Proste sterowanie

Wady

  • Nie znaleziono

Bardzo dobry
8

Bubble Shooter to darmowa gra logiczna na Android, która polega na zestrzeliwaniu kolorowych kulek. Zasady gry są bardzo proste, ale aby uzyskać maksimum punktów, trzeba wykazać się sporym sprytem i zręcznością.

Zadaniem gracza w Bubble Shooter na Android jest zlikwidowanie wszystkich kulek, jakie pojawiły się na planszy. Aby je zniszczyć, musisz trafiać je kulkami tego samego koloru. Po zlikwidowaniu wszystkich, przechodzisz do następnego poziomu.

W Bubble Shooter masz do wyboru dwa tryby gry. Pierwszy z nich to Puzzle, w którym kulki poukładane są w dziwne kształty. Jeśli dobrze się zastanowisz, możesz zbić je wszystkie zaledwie kilkoma ruchami. Wtedy uzyskasz maksymalnie dużą ilość punktów.

Drugi tryb tej gry w kulki to Arcade. W tym przypadku kulki w dużej kolumnie opadają coraz niżej, a Ty musisz szybko zbijać je tak, by nie dotknęły ziemi.

Bubble Shooter oferuje kilkaset plansz do przejścia, co daje wiele godzin zabawy. Mimo, że gra opiera się na prostym pomyśle, potrafi wciągnąć i zachęcić do logicznego myślenia.

Bubble Shooter

Download

Bubble Shooter 1.4